środa, 22 stycznia 2014

J.R. Ward powraca z nową serią

Dziś mam przyjemność powiadomić, a właściwie przypomnieć, wszystkim starym i nowym fanom J.R. Ward, że nakładem wydawnictwa Videograf ukaże się wkrótce pierwszy tom nowego cyklu powieściowego tej pisarki, autorki serii Bractwo Czarnego Sztyletu.

Od zarania dziejów panuje wojna między siłami światła i ciemności. Wkrótce zostaje wybrany jeden z upadłych aniołów, by na zawsze rozstrzygnął tę walkę. Ma zbawić dusze siedmiu ludzi, z których każdy popełnił jeden z grzechów śmiertelnych. Sprawę utrudnia fakt, że pewien żeński demon chce mu pomieszać szyki...

Trzeba przyznać, że Jim Heron daleko odbiega od ideału niebiańskiego wojownika. Grzech to dla niego pojęcie bardzo elastyczne, a za aniołów uważa członków gangu motocyklowego lub roznegliżowane blondynki. To zmienia się radykalnie, gdy zostanie wybrany do grona "upadłych aniołów" i musi podjąć na ziemi walkę z ciemnymi mocami. Pierwszym przypadkiem, którym ma się zająć, jest biznesmen, który bez skrupułów sprzedał nie tylko swoją duszę, ale uwikłał się w burzliwy romans.


Brzmi ciekawie? To teraz pozostało nam tylko odliczać do premiery "Upadłych aniołów", a ma ona miejsce już 12 lutego.
Tytuł: "Upadłe anioły"

Wydawnictwo: Videograf
Liczba stron: 456
Blogger Template by Clairvo