wtorek, 9 kwietnia 2013

Odczytywanie aury dla początkujących, Richard Webster

Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 188
Data premiery: 29.02.2013r.

Widzenie aury to niezwykle przydatna umiejętność, jednak wydaje się być nieosiągalna dla większości ludzi. Rynek wydawniczy oferuje nam całkiem sporą gamę tytułów traktujących o aurze i metodach, które powinny umożliwić czytelnikowi jej widzenie. Jedną z takich pozycji jest poradnik pt. „Odczytywanie aury dla początkujących”, napisany przez Richarda Webstera. Czy przy jego pomocy ujrzenie świetlistej powłoki wokół innych ludzi będzie faktycznie możliwe?

 Aura jest niczym innym jak świetlistą energią, otaczającą każdego z nas. Za jej sprawą możliwe jest odczytanie prawdziwych emocji, a nawet stanu psychicznego i fizycznego danej osoby. Często przywdziewane przez innych maski, ukrywają ich emocje oraz prawdziwą osobowość. Umiejętność widzenia aury pozwala ujrzeć ich właściwe oblicze, ich nastawienie, a nawet charakter myśli – czy są pozytywnie nastawieni do świata i pozostałych ludzi, czy wręcz przeciwnie. Nic więc dziwnego, że tak dużo osób, które są zaznajomione z tematyką ezoteryczną, chciałoby zdobyć tę umiejętność. Nie jest to jednak łatwa sztuka i nie każdy miał takie szczęście, jak autor poradnika, aby już w dzieciństwie widzieć energię innych ludzi.

 „Odczytywanie aury dla początkujących” to zgrabnie wydany poradnik, który nie należy do najgrubszych pozycji. Liczy on niecałe 200 stron, a mimo tego, zawarte w nim jest wszystko to, co początkujący powinien na ten temat wiedzieć. Autor podzielił się z czytelnikiem nie tylko najistotniejszymi informacjami dotyczącymi aury, zawarł w swojej książce także swoje doświadczenia i odczucia. Urozmaicając tekst swoimi komentarzami pokazał, że faktycznie posiada pewną wiedzę na ten temat, nie jest laikiem, dlatego odbiorca może całkowicie mu zaufać i spróbować zamieszczonych metod, nie obawiając się ośmieszenia.

 W książce napisanej przez Richarda Webstera czytelnik znajdzie najważniejsze informacje związane z istotą aury. Dowie się, czym właściwie ona jest, w jaki sposób można ją rozpoznać oraz co poszczególne kolory czy kształty oznaczają. Autor starał się jak najlepiej przekazać czytelnikowi swoją wiedzę, użył do tego prostego i przystępnego języka, który nie męczy zwykłego odbiorcy. Zawarte historie z życia autora, takie jak na przykład jego pierwsze ujrzenie aury, umilają lekturę, ale także pokazują, że odczytywanie energii drugiego człowieka jest to naprawdę możliwe.

 „Odczytywanie aury dla początkujących” to dobry i wiarygodny poradnik, który zawiera wszystkie najpotrzebniejsze i najistotniejsze informacje. Czy po jego przeczytaniu ujrzenie aury jest możliwe? Stosowanie się do zamieszczonych metod nie sprawdziło się niestety w moim przypadku, być może spędziłam nad próbami zbyt mało czasu i za szybko się zniechęciłam. Nie zmienia to jednak faktu, że książka napisana przez Richarda Webstera jest godnym polecenia poradnikiem, którego lekturę kontynuuje się z przyjemnością. 
Moja ocena: 5/6
Książkę otrzymałam od wydawnictwa Illuminatio, za co serdecznie dziękuję!
Blogger Template by Clairvo