O autorce bloga


 Jestem niepoprawną marzycielką, kochającą wszystkie zwierzęta, a zwłaszcza koty. Upór, odwaga i niezależność, to cechy, które najtrafniej opisują mój trudny charakter. Przez większość dnia uśmiechnięta, przepełniona energią, nieprzejmująca się opinią innych ludzi. Książki pełniły i będą pełnić ważną rolę w moim życiu, chociaż nie najważniejszą.

 Uwielbiam zapach deszczu, zjawiającego się nagle w letnie dni. Uwielbiam chodzić boso, szczególnie po intensywnie zielonej trawie. Uwielbiam dni, w których o nic nie muszę się martwić, niczym nie muszę się przejmować. Uwielbiam leżeć na leżaku i wpatrywać się w przepływające nade mną chmury, które suną przez świat, przybierając coraz to ciekawsze kształty. Uwielbiam wsłuchiwać się w ptasi śpiew, oglądać nocą nietoperze, które wylatują z wielkiej choinki na działce obok. Uwielbiam zapach dopiero co kupionej książki. Uwielbiam zasypiać u boku mruczącego kota, dzięki któremu wszystkie smutki odchodzą w zapomnienie.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, sugestie lub chce wyrazić swoją opinię, gdzieś indziej niż w komentarzu, to proszę pisać na adres:


Blogger Template by Clairvo